Aktualności

Współpraca z fizjoterapeutą

(14.07.2019)

Wymagamy:


 • uczciwości,
 • wykształcenia kierunkowego, potwierdzonego aktualnym prawem wykonywania zawodu,

 • ubezpieczenia OC,

 • wysokiej kultury osobistej,

 • odpowiedzialności i zdolności organizacji pracy na swoim stanowisku,

 • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu konsultacji/ diagnostyki oraz planowania i prowadzenia indywidualnych terapii z pacjentem

   

Oferujemy:

 • zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenie

 • bazę pacjentów

 • wsparcie merytoryczne specjalistów

 

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby placówki: ul.Energetyków 53, 44-200 Rybnik lub na meila: kontakt@marekpospiech.pl do dnia 31.07.2019 r.


Prosimy o dopisanie w treści aplikacji klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.833).”

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STOFIMED Sp. z o.o. podanych przez Mnie w dokumentach rekrutacyjnych m (m. in. przesłanym CV,) dodatkowych danych (wykraczających poza zakres wskazany w art. 221 kodeksu pracy) dla potrzeb niniejszej rekrutacji."

 

 

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

 Wysyłając do nas CV albo dostarczając w jakikolwiek inny sposób dokumenty rekrutacyjne (np. pocztą tradycyjną bądź elektroniczną, osobiście) do STOFIMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Rybniku (44-200) przy ul. Energetyków 53 (dalej „Administrator”), wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Administratora Twoich dodatkowych danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (m. in. dostarczonym CV,) w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko fizjoterapeuty które to dane wykraczają poza zamknięty katalog określony postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych do niej. Takimi dodatkowymi danymi mogą być m. in. adres e-mail, czy np. zdjęcie w CV.” Rejestracja
 601 509 170
ul. Energetyków 53
 44-200 Rybnik
Gabinet

Gabinet

Centrum Rehabilitacji STOFIMED w Rybniku
mgr fizjoterapii Marek Pośpiech

ul. Energetyków 53, 44-200 Rybnik
(prosimy o korzystanie z parkingu szpitalnego
Szpitala Wojewódzkiego nr 3)


Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

poniedziałek: 9:00 - 19:00
wtorek: 9:00 - 19:00
środa: nieczynne
czwartek: 9:00 - 19:00 
piątek: 9:00 - 16:00