Referencje

Sebastian Kot: trzykrotny Mistrz Polski, dziewięciokrotny rekordzista Polski, Wicemistrz Swiata w Trójboju Siłowym
24.01.2015
Współpracowałem z wieloma specjalistami zajmujacymi się fizjoterapia, rehabilitacja. Naprawdę ciężko znaleść fachowca z prawdziwego zdarzenia jakim jest Marek Pośpiech. Jako zawodnik, który trenuje wyczynowo trójbój siłowy zmagam się z różnymi problemami, w dodatku dość nietypowymi. Wielu fizjoterapów niepotrafi pracować ze sportowcami. Marek potrafi znaleźć pierwotną przyczynę problemów oraz bardzo skuteczny kierunek ich leczenia. Wiedzę ma wręcz poteżną! Dzieki Niemu kolejny sezon rozpoczynam bez specialnych, cieżkich kontuzji, bez problemów strukturalnych. Mogę pełną mocą przygotowywać się do Mistrzostw Europy i Świata, walczyć o medale. Mam w końcu świetną opiekę! Jako trener personalny współpracuję z Markiem od kilku miesięcy. Moi klienci są niezwykle zadowoleni z jego usług. Dokładnie zbada balans strukturalny, a wielu "fachowców" omija ten temat. Wszystkie wskazówki wprowadzam w trening siłowy, leczenie jest zawsze bardzo skuteczne.


Bartłomiej Garbaciak: Akademicki mistrz Polski kat 56 i 62 kg , Brązowy medalista mistrzostw Polski U23 kategorii 56 i 62kg , Wicemistrz Polski kategorii 56 kg
24.01.2015
Marek to świetny specjalista cechujący się szerokim wachlarzem zainteresowań nie tylko związanych z samą fizjoterapią. Nienaganna dyscyplina pracy, duży zakres wiedzy oraz indywidualne podejście do każdego jego pacjenta zapewniają u każdego postawienie prawidłowej diagnozy i dobranie odpowiedniej terapii. Sam trafiłem do niego w trakcie przeciągającej się kontuzji. Diagnoza trafiona w punkt i zastosowanie się do zaleceń terapii przyniosły oczekiwany efekt. Serdecznie polecam go wszystkim współpraca z takim specjalistą to przyjemność dla każdego pacjenta.


Tomasz Jurczyk: zawodnik UKS Sparta Czyżowice zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski w średniodystansowym biegu na orientację w kat. M20
23.01.2015
Trenuję bieganie od 5 lat i od zawsze miałem ogromny problem ze zbyt dużymymi obciążeniami w lędźwiowym odcinku kręgosłupa. Dzięki Panu Markowi udało się wzmocnić mięśnie w tym rejonie i znacznie poprawić wyniki. Pan Marek pomagał mi także zawsze gdy odczuwałem duże zmęczenie w okresie przygotowawczym. Zapewne to jego pomoc przyczyniła się do wywalczenia brązowego medalu mistrzostw Polski. Polecam serdecznie współprace z Panem Markiem wszystkim sportowcom!