Opinie pacjentówPaweł Heba
dodano 30.04.2019
Po długiej przeprawie z fizjoterapeutami ,moge stwierdzić żę p.Marek Pośpiech to najwyższy poziom w naszym kraju.Wiekszosc kazała mi się rolować co nie dawało efektu-u p.Marka tego rolowanie praktycznie nie ma a efekt jest dosyc szybki.
5

Mirosława Chuchro
dodano 26.11.2017
Rewelacja profesjonalizm przejrzysta informacja dla pacjenta miła obsługa . Dr Sulko ortopeda lekarz który ma czas dla pacjenta wytłumaczyć i przekonać do niezbędnego zabiegu z uśmiechem bez strachu !!!! Nie znajduje słów uznania !!!! Bardzo polecam .
5

Iwona
dodano 26.04.2017
Do pana Marka trafiłam z dolegliwościami po wypadku samochodowym. Bardzo rzeczowo omówił mój problem i zastosował skuteczną terapię. Serdecznie polecam :)
5

pacjent
dodano 12.04.2017
Nie polecam.
1

Zbigniew
dodano 17.07.2015
Pan doktor wyleczył mnie z bólów, które dokuczały mi od kilku miesięcy. Dotychczas zajmowało się mną 3 różnych doktorów i żaden nie pomógł. Będę polecać Pana doktora Marka Pośpiecha każdemu.
5

Łukasz
dodano 04.07.2015
Konkretny, skuteczny, z dobrym podejsciem do pacjenta terapeuta . Polecam Ps. duża zaleta że sam jest aktywny sportowo i rekreacyjnie więc zna problemy z tym zwiazane od strony praktycznej.
Nie jest blondyną z dużym biustem :P
5

Katarzyna
dodano 26.05.2015
Jedna wizyta w gabinecie bo coś mi strzeliło pod łopatką i głową nie mogłam ruszać. Pomogło. Dziękuję
Trochę bolało przy zabiegu. To jedyna wada:)
5

Kasia
dodano 22.02.2015
Siedzący tryb życia, nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulit dzięki siłowni w gabinecie Pana Marka, którą odwiedzam regularnie i ćwiczenia pod okiem trenera personalnego spowodowały spadek wagi, wzrost sił witalnych. Wiosnę przywitam z nową figurą
Jeszcze nie znalazłam. Gabinet nowy, przestronny, czysty, doktor miły i przyjazny. Wysłucha, poleci, pomoże.
5

Wojtek Guzik
dodano 03.02.2015
P. Marek Pośpiech to specjalista najwyższej klasy. Jest bardzo rzeczowy i mimo młodego wieku posiada znaczne doświadczenie. Pan Marek doskonale radzi sobie z problemami zwykłych zjadaczy chleba jak i profesjonalistów w sportach siłowych. Polecam.
5

Dawid
dodano 22.01.2015
p. Marka polecił mi znajomy. Po wizycie i po 2 zabiegach bóle w kręgosłupie ustały. Ponieważ mam pracę siedzącą, Pan Marek dodatkowo doradził mi ćwiczenia na siłowni pod jego nadzorem - dzisiaj mijają prawie 2 miesiące od wspólnych ćwiczeń, a ja czuje się doskonale.
Marek nigdy nie ustępuje, nawet gdy masz już dość ćwiczeń, nie dajesz rady, nie wytrzymujesz to nie ma szans na odpoczynek. Ale taka wada to chyba zaleta dla mojego zdrowia.
5